skok na navigaciskok na obsah

zaregistrovat se přihlásit se

Nevíš heslo?

Rádio A Cappella

Spustit rádio!
PLS formát

Program rádia

V současné době hrajeme náhodný výběr vokálních písní. Pravidelný program rádia pro vás připravujeme.

O rádiu, nabídka spolupráce

České Radio Acappella zaměřené především na českou vokální scénu.

Rádia v ČR dosud nehrají domácí vokální produkci tak, jak by si zasloužila. Důvodem je nedostatek kvalitních českých nahrávek. Změnit to můžete i Vy! Máte-li zájem, aby České Radio Acappella hrálo také Vaši skupinu či sbor, posílejte nahrávky ve formátu mp3 na adresu radio@acappella.cz.

Nahrávky neposílejte přímo přílohou e-mailu, ale pomocí některé ze služeb pro posílání souborů (Uschovna.cz, Uloz.to, atd.)

Technické potíže

Rádio na webu se nechce spustit
Pro přehrávání rádia pomocí webového přehrávače je třeba pouze běžný Flash přehrávač, který má většina počítačů nainstalovaný. Pokud jej přesto nemáte, můžete si jej nainstalovat na této adrese. Používáte-li rozšíření prohlížeče pro blokování reklam, prověřte, že vám neblokuje i náš přehrávač rádia.

Chci si rádio pustit na svém telefonu
Pokud chcete poslouchat naše rádio ve svém smart phone, je to možné.
Pro přehrání na systému iOS (Apple iPhone / iPad / iPod) použijte odkaz na výstup PLS. Pro další práci s přístrojem se spuštěným rádiem použijte Home button a pokračujte v práci. Přehrávání je možné přerušit či vypnout buď v aplikaci Safari, a nebo v ovládání přehrávání hudby (to vyvoláte dvojím stisknutím Home button a švihnutím prstu přes zobrazenou lištu směrem zleva doprava).
Pro systémy Android a Windows Phone můžete použít taktéž PLS výstup. K ovládání přehrávání pak použijte vestavěný přehrávač.

Chci přehrávat pomocí svého přehrávače
Chcete-li použít vlastní přehrávač, např. iTunes či WinAmp, je třeba použít výstup ve formátu .PLS, s kterým by si měla poradit většina nejpoužívanějších přehrávačů. Výstup naleznete zde.

© 2017 A CAPPELLA